Rezerwacja szczeniąt

Decyzja o posiadaniu nowego domownika to duże zobowiązanie zarówno dla nowej rodziny, jak i dla nas. Do wyboru nowej rodziny dla naszych wychowanków podchodzimy bardzo poważnie i w związku z tym opracowaliśmy zbiór podstawowych zasad którymi się kierujemy.

Jenny ze swoim maleństwem

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami oraz warunkami rezerwacji i posiadania pieska z naszej hodowli.

Po pierwsze: zakup psa powinien być przemyślany z całą rodziną.

Po drugie: zapoznaj się z cechami rasy Jack Russell Terrier oraz jej wymaganiami.

Po trzecie: jeżeli masz pytania dotyczące tej rasy śmiało do nas zadzwoń.


Znając już powyższe zasady możemy przejść do szczegółów.

Będąc zainteresowany zakupem pieska z naszej hodowli skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez email. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Po urodzeniu się szczeniąt zadzwonimy do Ciebie i potwierdzimy złożoną rezerwację.

Po potwierdzeniu oczekujemy w terminie 7 dni wpłacenia zadatek w wysokości 500 zł na konto naszej hodowli.

Po otrzymaniu zadatku hodowca zobowiązuje się do sprzedaży zamówionego szczeniaka zgodnie z ogólnymi warunkami określonymi w regulaminie Związku Kynologicznego w Polsce.

W przypadku odstąpienia od umowy przez kupującego lub jeśli nabywca po wpłacie zadatku nie odbierze psa w wyznaczonym terminie i nie skontaktuje się w ciągu 7 dni z hodowcą w celu wyjaśnienia sprawy, zadatek w całości przechodzi jako rekompensata dla sprzedającego i nie podlega zwrotowi, a umowa i rezerwacja uważana jest za zerwaną.

Jeśli hodowca po wpłaceniu zadatku odmówi sprzedania szczenięcia (mało liczny miot, brak szczenięcia wybranej płci, utrata zaufania itp.) zadatek zostaje zwrócony w całości (tzn. 100% kwoty wpłaconej przez kupującego),  na konto osoby która zarezerwowała psa.

Pozostała kwota jest wpłacana w dniu odbioru szczeniaka.

Szczenięta są gotowe do odbioru po upływie ok. 8 tygodni (po chipowaniu, przeglądzie miotu, szczepieniach) u nas w hodowli lub uzgadniamy z Państwem termin i koszty dowozu.

Każdy nabywca otrzymuje od nas wyprawkę. Udzielimy również wszelkich informacji dotyczących zasad żywienia i wychowania psa.

U nas dostaniesz wyprawkę firmy Royal Canin
Enable Notifications    OK No thanks